redrooster_rri_6150_5nv
RED ROOSTER RRI-6150-5NV pneumatische handpalmschuurmachine 150mm
  • Bezorging door DHL
  • Handleiding in jouw taal inbegrepen
Productomschrijving
Kenmerken
  • Ergonomisch ontwerp, goed uitgebalanceerd.
  • Geluidgedempte luchtuitlaat.
  • Schuurschoen met klittenband
  • Lichtgewicht.
  • Instelbaar toerental.
  • Excenteruitslag 5mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 150 mm
  • Maat aansluiting (lucht): 1/4"
  • Toerental: 12000 rpm
  • Max. luchtdruk: 6,3 bar
  • Vermogen: 0,3 kW
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981197071
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER RRI-6150-5NV
Diameter (schijf)
150 mm
Maat aansluiting (lucht)
1/4"
Toerental
12000 rpm
Max. luchtdruk
6,3 bar
Vermogen
0,3 kW